BIURO TŁUMACZEŃ KARTUZY

biuro-tlumaczen-kartuzy

Tłumaczenia dokumentów w Kartuzach

Biuro tłumaczeń „LCB” w Kartuzach to gwarancja nie tylko doskonałej jakości przekładów, lecz także pełne zaangażowanie w indywidualne potrzeby naszych klientów. Stawiamy na efektywną komunikację, a nasz zespół doświadczonych tłumaczy przysięgłych, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, cechuje się bogatą wiedzą praktyczną, co pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi dostosowane do różnych dziedzin. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych tłumaczeniami w Gdyni do skorzystania z naszych usług.

Kwalifikacje w naszym biurze tłumaczeń?

W naszym biurze tłumaczeń zatrudniamy jedynie doświadczonych tłumaczy przysięgłych, którzy codziennie zajmują się tłumaczeniem dokumentów. Ich szerokie doświadczenie w branży tłumaczeń oraz specjalistyczna wiedza z różnych obszarów umożliwiają nam świadczenie usług tłumaczeniowych na najwyższym poziomie. Oferujemy również skomplikowane tłumaczenia techniczne i specjalistyczne, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Jakie rodzaje tłumaczeń wykonujemy w naszym biurze?

Nasz ośrodek tłumaczeń w Kartuzach specjalizuje się w profesjonalnych tłumaczeniach przysięgłych z ponad 12 języków na całym świecie. Jesteśmy zaangażowani w przekład różnorodnych dokumentów, obejmujących zarówno proste zaświadczenia, jak i złożone badania czy techniczne dokumentacje. Nasza oferta tłumaczeń obejmuje:

Tłumaczenia samochodowe

RABAT do 10%

Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia biznesowe

RABAT do 5%

Tłumaczenia informatyczne

RABAT do 10%

Doświadczenie Tłumaczy Przysięgłych

Orientacyjne podsumowanie umiejętności zdobytych przez pracujących dla nas tłumaczy przysięgłych
na przestrzeni 20lat pracy w branży tłumaczeniowej.

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Zrealizowanych zleceń

0 +

Dni pracy za nami

0 +

Tłumaczy przysięgłych

Biuro tłumaczeń Kartuzy - jakie języki tłumaczymy w naszym biurze?

Tłumacze przysięgli w Kartuzach

Oto zestawienie najczęściej tłumaczonych języków w naszym biurze. Wszystkie przekłady są dokonywane przez doświadczonych tłumaczy przysięgłych, posiadających pełne uprawnienia zdobyte w wyniku zdawania państwowych egzaminów. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia w języku, który nie figuruje w naszym standardowym zestawieniu, zapraszamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi klienta.

 • Angielski
 • Szwedzki
 • Norweski
 • USA(odmiana angielskiego)*
 • Duński
 • Belgijski***
 • Niemiecki
 • Niderlandzki**
 • Ukraiński
 • Włoski
 • Francuski

* – Amerykanie w stanach nie posiadają oficjalnego języka urzędowego mimo iż w 90% stosuje się tam inna odmianę języka angielskiego.

** – Niderlandzki czyli język którym najczęściej posługujemy się w dwóch krajach: Holandii oraz Belgii. W pierwszym kraju język ten nazywa się holenderskim w drugim zaś używa się nazwy flamandzki.

*** – Belgia dysponuje trzema językami urzędowymi: niemieckim, flamandzkim oraz francuskim w każdym z tych języków nasi tłumacze przysięgli są w stanie przetłumaczyć dostarczone nam dokumenty.

Kto wykonuje i jak przebiega wycena tłumaczeń przysięgłych?

Wycena tłumaczeń przysięgłych jest zwykle dokonywana przez doświadczonego tłumacza przysięgłego. Proces ten zazwyczaj rozpoczyna się od przesłania dokumentów do biura tłumaczeń, gdzie są one analizowane pod kątem liczby słów, stopnia trudności, specjalizacji oraz terminu wykonania. Następnie tłumacz przysięgły dokonuje oceny, uwzględniając wymienione czynniki oraz ewentualne dodatkowe koszty związane z autoryzacją dokumentu. Końcową wycenę klient otrzymuje na podstawie tych danych.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji ?

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Większość zleconych nam tłumaczeń wykonujemy w przeciągu 24godzin.

OBSŁUGA WIELU JĘZYKÓW

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe dokumentów w ponad 12-nastu językach świata.

KORZYSTNE RABATY

Więcej złożonych dokumentów to niższa cena realizacji zamówienia.

WYCENA ONLINE

Szybka wycena dokumentów przesłanych drogą elektroniczną.

Biuro tłumaczeń kartuzy - jak zlecić wykonanie tłumaczenia?

Aby uzyskać wycenę tłumaczenia dokumentów w naszym biurze, zachęcamy do przesłania ich za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio na adres e-mailowy: bakkrat@wp.pl. Wysłane dokumenty zostaną przekazane dedykowanemu tłumaczowi, który dokładnie oceni zakres pracy i oszacuje przewidywany termin wykonania. Następnie nasz zespół skontaktuje się z Państwem telefonicznie, aby przedstawić wyniki wyceny i omówić wszelkie istotne szczegóły odbioru wykonanego tłumaczenia.

Gdzie i kiedy mogę odebrać swoje tłumaczenia?

Odbiór zrealizowanych tłumaczeń jest możliwy w naszym biurze w godzinach pracy lub w ustalonym wcześniej dogodnym terminie. Dodatkowo, na specjalne życzenie klienta, gotowe tłumaczenia mogą być dostarczone osobiście w Trójmieście po wcześniejszym ustaleniu szczegółów lub wysłane na wskazany adres za pośrednictwem poczty/kuriera.

Nasza firma tłumaczeniowa oferuje kompleksowe usługi na obszarze całego kraju, obejmując również istotne lokalizacje, w tym miasto Kartuzy. Dysponujemy wysoko wykwalifikowanymi tłumaczami przysięgłymi, których doświadczenie w branży tłumaczeniowej przekracza dwie dekady. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia z różnych języków, zarówno popularnych, jak i tych mniej powszechnie stosowanych. Gotowe tłumaczenia możemy dostarczyć bezpośrednio pod wskazany adres klienta lub wysłać za pośrednictwem poczty/kuriera, zgodnie z preferencją klienta. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszymi usługami tłumaczeniowymi w Kartuzach do skorzystania z naszych usług naszego biura tłumaczeń.