BEZPŁATNA WYCENA TŁUMACZEŃ

wycena-tlumaczenia

Przesłanie dokumentów do naszego biura tłumaczeń

Najprostszym i najlepszym sposobem na uzyskanie wyceny tłumaczenia dokumentów jest wykonanie skanu lub czytelnych zdjęć i przesłanie ich za pomocą poniższego formularza. Alternatywnie, można dostarczyć oryginały lub kserokopie dokumentów osobiście do naszego biura.

Inne formy dostarczenia dokumentów

Nasze biuro tłumaczeń akceptuje dokumenty, które są przesyłane pocztą lub kurierem na adres naszej siedziby, a także te, które są przesyłane bezpośrednio na podany adres e-mail. W celu szybkiego i bezpiecznego przesłania dokumentów, zalecamy ich przesłanie w formie skanów drogą elektroniczną.

Jeśli zdecydują się Państwo na przesłanie dokumentów pocztą lub kurierem, prosimy o kontakt z naszym biurem, aby potwierdzić wysyłkę i wybrać preferowany sposób odbioru.

ADRES SIEDZIBY:
  • 80-772 Gdańsk ul. Suchanka 9b/19
EMAIL:
  • bakkrat@wp.pl

Jak są wyceniane dokumenty przez tłumaczy?

Wycena tłumaczenia dokumentów najczęściej jest podzielona, uwzględniając trzy czynniki. Pierwszym z nich jest rodzaj tłumaczenia. W przypadku tłumaczeń zwykłych, tłumacz liczy 1800 znaków ze spacjami jako jedną stronę tłumaczeniową. Natomiast w przypadku tłumaczeń przysięgłych, na jedną stronę tłumaczeniową przypada 1125 znaków.

Kolejnym czynnikiem jest rodzaj dostarczonych dokumentów. Wyróżniamy tłumaczenia specjalistyczne, techniczne, medyczne, sądowe, dokumenty samochodowe lub inne proste zaświadczenia. Każdy z tych rodzajów cechuje się innym stopniem trudności przekładanego tekstu, dlatego we wszystkich przypadkach tłumacze wyceniają pracę indywidualnie.

Ostatnim czynnikiem, który wpływa na cenę, jest ilość tekstu, który ma zostać przetłumaczony. Większe zlecenia, obejmujące dużą ilość stron tekstu, są wyceniane przez tłumacza po niższej stawce od strony przeliczeniowej, z uwzględnieniem rabatów.

Prześlij dokumenty przez formularz

Aby otrzymać wycenę, prosimy o zeskanowanie dokumentów w jednym pliku i przesłanie ich za pomocą poniższego formularza. Po otrzymaniu dokumentacji, nasi tłumacze oszacują cenę oraz możliwy termin realizacji. Następnie, personel naszego biura skontaktuje się z Państwem, aby omówić dodatkowe szczegóły dotyczące ewentualnego odbioru tłumaczenia.