O NAS - CHARAKTERYSTYNA DZIAŁALNOŚCI

o-nas-zespol-tlumaczy-przysieglych

Ogólna charakterystyka działalności

Jesteśmy biurem tłumaczeń w Gdańsku i świadczymy usługi tłumaczeń od 2003 roku dla firm oraz osób prywatnych. Zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowanych tłumaczy przysięgłych z pełnymi uprawnieniami, którzy posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej oraz przetłumaczyli już tysiące stron tekstu.

Cele naszego biura tłumaczeń

Dla nas tłumaczenia to nie tylko główne źródło dochodu, ale również pasja, którą rozwijamy od ponad 20 lat, świadcząc usługi tłumaczeniowe. Naszym celem jest ciągły rozwój i poszerzanie oferty o skomplikowane tłumaczenia, co pozwala nam dostarczać jeszcze lepsze tłumaczenia dla naszych klientów.

Jakie dokumenty tłumaczymy?

Nasze biuro tłumaczeń oferuje szeroki zakres usług tłumaczeniowych, obejmujący zarówno proste, jak i skomplikowane dokumenty. Do najczęściej tłumaczonych dokumentów należą: świadectwa szkolne, akty urodzenia, akty zgonu, dokumenty samochodowe, umowy, faktury, rachunki, świadectwa ukończenia kursów, dyplomy ukończenia wyższych uczelni, prawa jazdy, zaświadczenia od pracodawców, umowy o pracę, rachunki za media oraz inne dokumenty często stosowane w celach administracyjnych. Ponadto specjalizujemy się również w tłumaczeniu rzadziej spotykanych dokumentów, takich jak wykresy analityczne, badania lekarskie i naukowe, instrukcje obsługi maszyn budowlanych i inne skomplikowane dokumenty niestandardowe.

Kto pracuje w naszym biurze tłumaczeń?

Zatrudniamy tylko wykwalifikowany personel, tłumaczy przysięgłych, którzy dysponują wieloletnim doświadczeniem w branży tłumaczeniowej. Wszyscy nasi tłumacze posiadają niezbędne uprawnienia przysięgłe, zdobyte dzięki ukończonym studiom wyższym oraz zdawanym egzaminom państwowym. Nieustannie stawiamy na rozwój, podejmując się niestandardowych tłumaczeń z różnych dziedzin, co w konsekwencji przekłada się na jeszcze większe doświadczenie naszej kadry.